پژواك
نقشه و نقشه برداری برای سند دار کردن ملک با مختصات بین المللی و هر نوع نقشه صنعتی و کشاورزی و عمرانی و توریستی تفریحی
قالب وبلاگ
آرشيو
پیغام مدیر سایت
سلام دوست من به سایت پژواك خوش آمدید لطفا برای استفاده از تمامی امکانات

دانلود فایل , شرکت در انجمن و گفتگو با سایر اعضا در سایت ثبت نام کنیدبا سلام و عرض ادب و احترام

ما اولین کارخود را از سال 1371 آغاز نمودیم و دانش خود را در رابطه با نیازهای بشری، و زیرساخت های بستر حرکت رو به جلو و ترقی تا سال 1384 در پروژه های متفاوت و پیچیده و گاهاً آسان تکمیل نمودیم.

یک پزشک درطول هشت سال و یا بیشتر روی بیماران متفاوت تمرین و ممارست بخرج می دهد تا بتواند یک روز درد را تشخیص دهد و نسخه مربوط به همان درد را تجویز نماید. و گاهاً با وجود تخصصی که دارد ممکن است مرتکب خطاهایی هم بشود که تشخیص این خطاها در حوزه تشخیص بیمار نیازمند به درمان نمی باشد و ممکن است بیماری های جدیدی را در شخص بوجود آورد که عوارض مابعـد از درمان هستند و بیماری های عوارض ناشی از دستگاه های پزشکی را بیماری های ( پاتروژنیک ) می نامند که خود پزشکان درجه اول دنیا هم از لاینحل بودن این پیامد رنج می برند.

ما با دانستن این قضیه که نیازهای فیزیکی انسانهامنظر، مسکن، غذا، ابزارکار، . . . .)، ماهیت شیمیایی و متابولیک را ندارند و در سلامت بشر از درون بدن ضربه نمی زنند و بلکه از بیرون بر جسم و جان آنها تأثیرات بسیار مثبتی را می گذارد که 98 درصد نیاز روحی و روانی را تأمین می سازند، دست بکار شدیم تا فضای رئویایی بشرها را ایجاد سازیم همانگونه که این نیازها، نیازهای خود ماهم بوده و شاملخانه زیبا، زندگی زیبا، نقش های زیبا، باغ زیبا، دوستان با اخلاق زیبا، تمدن زیبا، محل کار زیبا، حتی داشتن جزیره ای زیبا و . . . . .)

تمرکز حواس خود را نسبت به سایرین بالاتر بردیم تا این کمبودها را کشف و نسخه آن را عملاً با نقشه بر روی کاغذ در معرض دید نیازمند بگزاریم تا از نقشه های گنج پنهان آرزوهای خود تصویری داشته باشند و در همه محافل و مجالس و ادارات و پیگیری های نیاز خود، حرفی برای گفتن و نقشه ای برای خواسته خود داشته باشند تا طرف مقابل زودتر به نتیجه برسد و مجوزهای لازمه را زودتر از گذر زمان صادر نماید.

نقشه گنج پنهانی هر فرد را ما با دانشی که عملاً هزاران بار با آن سروکار داشته ایم و با تخصصی که داریم در حداقل ترین زمان یعنی 24 ساعت بعد مهرشده به او تحویل می دهیم و تضمین می نماییم تا ثبت نهایی او را هدایت و همراهی نماییم. این عملاً نسخه ای پیچیده و لاینحل نیست بلکه یک درمان صددرصد قطعی خشنود و خوشحال سازی شماست که از هزاران درمان پزشکی بالاتر است و با کمترین هزینه، به استرس و گره های کور زندگی خود پایان می دهید.

شاید 90درصد افراد بخاطر بلد نبودن مسیر و یا بیسوادی و بوروکراسی اداری و کمبود مالی و نداشتن معیشت در خور کمال، همواره دچار استرس و با امروز و فردا شدن در بالا و پائین های اداری دچار ناراحتی و سکته و بیماری های ناشناخته ای شوند که بدون از علت یابی به پزشک مراجعه می نمایند و پزشک هم جز نسخه های کلیشه ای و درمان های متابولیسمی که در کتب پزشکی به او آموزش داده شده از درد واقعی آنان خبر ندارد و در یک اطاق بسته اورا به داروخانه با نسخه ای ناخوانا و رمز آلود هدایت می کند که از نگاه انساندوستانه در جنبه تجاری سر درآورده است.

اما نسخه ای که یک مهندس و هندسه دان می پیچد بنام ((نقشه)) و با ذکر تاریخ و ریز مشخصاتGIS و تمامی جوانب آن و با تهیه تصویر رنگی از آن معمای سخنگو، حتی بی سوادترین افراد هم می توانند آن را ببینند و تجزیه و تحلیل کنند و برداشت های خود را تکمیل نمایند. بنا بر این ما در زندگی این مأموریت و تقدیر را شامل شدیم که پزشکی را مهندسی نماییم و نسخه های درمان بیرونی انسان ها را طبیبانه نپیچیم بلکه باز نماییم و در یک یا چند شیت نقشه تحویل دهیم.

یکی از پیچیده ترین معارضات ملکی را که به مدت 26 سال تمام اختلاف بین فروشنده و خریدار بوده و هیچکس حتی کارشناسان رسمی دادگستری هم در حل و جاری کردن آن بلاتکلیف بوده اند، در جنوب شرقی شهر شیراز حل نموده ایم و آن اینکه وقتی خریدار با پرونده ای قطور به ما مراجعه کردند و اقرار کردند که در این مدت 26سال عمرم را پای این زمین تلف کردم تا سند برای آن بگیرم و با توجه به نامنظم بودن شکل هندسی زمین، مساحت دقیق و مرز مشخصی از آن در روی نقشه در دست نداشته و فروشنده هم اجازه هیچگونه فعالیتی به او در این زمین تا تکمیل فرآیند قانونی آن را نداده بود و هروقت در سر زمین حاضر می شد تا کاری را شروع کند، بصورت جمعی از طرف فروشنده بر سر خریدار می ریختند و چنان عرصه را تنگ می کردند که او همواره یک پایش در کلانتری ها بود و یک پایش در دادگاه ها.

برای قضاوت نقشه ای از زمین را می خواست که او با نقشه های متعددی که افراد گوناگون برای او ترسیم کرده بودند و دقیق نبوده و بلکه گنگ بودند، آنها و وکلا هم نتوانسته بودند اظهار نظر و رآی نهایی را صادر کنند و در مدت این 26 سال هم، جاده روستایی از میان زمین عبور داده شده و اختلاف پیچیده تر شده بر سر متراژ واقعی زمین واگذار شده و متراژ زمینی که قابل استفاده بود. و زمانی که پرونده مذکور را مطالعه نمودم، متوجه شدم این همه دوندگی های خریدار، از سر ندانم کاری او بوده در حالی که بازنشسته دانشگاه شیراز بوده و تحصیل کرده ولی علت اصلی را نمی داند. او یک نقشه اصولی برداشت شده با دوربین نقشه برداری در دست نداشت، بعلاوه زمین فروخته شده به وی شکل هندسی منظمی نداشت و پاره پاره و پیچ در پیچ بوده و فروشنده یک متر پارچه ای در دست داشت و می گفت با این متر به او واگذار کردم و خریدار هم زیر بار نمی رفت چون قانون از او با این خصوصیات مبهم قبول نمی کرد.

حتی زمانی که دوربین را در زمین مذکور سانتراژ نمودیم، فروشنده که از ملاکان زمان اصلاحات ارضی بود همان متر پارچه ای خود را بیرون آورد و گفت با دوربین نمی فهمم چند متر است و باید با این متر تفکیک شود و هرچه با او صحبت کردیم که متر در اینگونه زمین ها کاربردی ندارد، قبول نمی کرد و سعی داشتند دوربین نقشه برداری را جمع کنند و با به هم زدن سانتراژ هم عملاً مخالفت او بی فایده بود چون ما به او در سر زمین مشاوره دادیم و او را درست راهنمایی کردیم که یک نسخه از نقشه ای که برمی داریم دست خود فروشنده می دهیم تا خود ببیند و سپس اگر ایرادی ندید به توافق برسند و او با این تضمین که ما از تجربه خود می دانستیم که در نیت او چه می گذرد، موافقت کرد و حتی در برداشت زمین با ما همکاری نمودند ولی فرزندان او در حین برداشت چوب لای چرخ می گذاشتند تا در برداشت نقص ایجاد شود و همچنان لاینحل بماند و ما هم با این تاکتیک مخرب با تجربه خود برخورد نرم نمودیم و راه های بن بست را باز می نمودیم تا آنکه رقوم برداشت شده را در کامپیوتر ریختم و به نقشه تبدیل نمودم و سپس وقتی وکیل خریدار با ابهت و وضوح نقشه مواجه شد توانست نظر نهایی خود را به نفع خریدار بدهد و عملاً پای نقشه را تأیید و به دادگاه اعلام نمود که خریدار با این مشخصات برحق است و به حقوق خودش رسید.

بنابر این تخصص و تجربه ما، در شناخت نوع خواسته و نوع مشکل و شیوه حل و فصل کردن آن، یکی از انواع مهندسی پزشکی و یا برعکس پزشکی مهندسی است که درد شما را دقیق می تواند بفهمد و درمان آن را هم با تضمین، تجویز نماید. و شما در تشخیص گره گشایی از مشکلات خود به ما مراجعه کنید تا نقشه برداری کنیم و نقشه آن را ترسیم و به دستتان بدهیم تا زودتر به نتیجه برسید افراد زیادی به ما مراجعه نمودند که ملک آنان مشکل داشت و نقشه های متعددی آن زمین  را از این و آن داشتند که با هزینه های زیادی که کرده بود مورد قبول قانون نبود و در آخرین مرحله به ما معرفی شدند و نقشه ای که ما برای آنها کشیدیم گویا، رنگی، با تمام جزئیات و دیتایل های مربوطه و با راهنما و دقت بسیار بالای کامپیوتری مساحت و مختصات جهانی (u.t.m) آن را در فایل های مربوطه چیدمان و بعلاوه مشاوره و راهنمایی مفید به آنان داده شده و درست در مسیری که ما هدایتشان کردیم حرکت نمودند و عمل نمودند و به نتیجه رسیدند و بارها برای اظهار تشکر و نتیجه گرفتن آنها از چنین نقشه های فوق تخصصی و کارساز، اقرار کردند و افراد دیگری را هم به اینجا هدایت نمودند.

ما نقشهه(U.T.M) شما را می کشیم تا ملک و املاک خود را ثبت قانونی سازید و همچنین هر گونه مشکلات کاری شما را که ناشی از نقص نقشه و نقص اجرای نقشه و مانند آن باشد اورژانسی و درحین کار حل می کنیم با تضمین.امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

نمایش این کد فقط در ادامه مطلب برای قرار کد مورد نظر به ویرایش قالب مراجعه کنید

تاریخ : یکشنبه 17 تير 1397 نویسنده : طوفان l بازدید : 925

ارسال نظر
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]


مطالب گذشته
آمار کاربران

عضو شويد


فراموشی رمز عبور؟

عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
كاربران

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به پژواك مي باشد.

جدید ترین موزیک های روزطراح و مترجم قالب

طراح قالب

جدیدترین مطالب روز

فیلم روز

پژواك